Food Enzymes
Харчові ферменти
Код продукту: 1836
На відміну від рослин, тварини і людина самі не створюють поживних речовин, а отримують їх із зовнішнього середовища. Для цього вони споживають їжу, переробляють її і витягують необхідні для їх життєдіяльності живильні речовини.
Травлення - сукупність процесів переробки їжі в організмі. Це досить складний процес, який включає розщеплення поживних речовин, всмоктування їх (перехід їх з шлунково-кишкового тракту в кров і лімфу); потім поживні речовини залучаються до обміну речовин з утворенням пластичних матеріалів для побудови організму і вироблення енергії.
У цьому процесі беруть участь близько 20 ферментів, які виділяються слинними залозами, підшлунковою залозою, залозними клітинами слизової оболонки шлунка і кишечника.
Виділяють 3 групи травних ферментів (ензимів): протеази (ензими, що розщеплюють білки), ліпази (ензими, що розщеплюють жири), амілази - для розщеплення вуглеводів.
Багато сирих овочів та фруктів містять різноманітні ферменти, але кулінарна обробка, особливо нагрівання, знищує майже всі ензими, що містяться в сирих продуктах.
Сучасна людина харчується до того ж нераціонально, як в якісному, так і в кількісному відношенні, часто не дотримуючись режиму харчування, приймаючи часто їжу всухом'ятку, «на ходу», піддану надмірній кулінарній обробці, рафіновану їжу, збіднену поживними речовинами.
Розлад травлення, або диспепсія, характеризується порушенням процесів перетравлення їжі. Причини цього можуть бути самі різні - хронічні запальні захворювання органів травлення, переїдання, вживання недоброякісної, незвичної або «важкої» (жирної їжі), надмірне вживання протеїнів.
Коли травна система не справляється зі своєю функцією, можуть з'явитися не тільки функціональні, але і різні патологічні стани, що можуть супроводжуватися такими симптомами, як біль і важкість у шлунку, відрижка, здуття і бурчання в животі, рідкий стул або, навпаки, запор, слабкість, запаморочення, нудота. Погано перетравлена їжа також може викликати харчові алергії, коліт, дисбактеріоз, порушення кислотно-лужної рівноваги, як ацидоз, так і алкалоз, і навіть порушення імунної системи.
Біологічно активна добавка Food Enzymes від NSP є оптимальною комбінацією високоактивних ензимів рослинного і тваринного походження, і джерело соляної кислоти у вигляді бетаїну гідрохлориду, що сприяють розщепленню і засвоєнню всіх харчових речовин.
Панкреатин, що входить до складу формули, - це комплексний ферментний препарат сприяє розщепленню і всмоктуванню білків, жирів і вуглеводів.
Пепсин і папаїн - протеолітичні ферменти, що розщеплюють білки. Альфа-амілаза сприяє перетравлюванню і всмоктуванню вуглеводів, у тому числі крохмалю.
Бромелайн - речовина натурального походження (з ананаса) підвищує ферментативну активність організму, допомагає при зниженні рівня ферментів в травних соках, сприяє розщепленню як білкової їжі, так і жирної.
Екстракт бичачої жовчі і фермент ліпаза необхідні для перетравлення і засвоєння жирів (емульгування жирів).
Бетаїн гідрохлорид необхідний для тих людей, у яких в шлунковому соці не виділяється достатньої кількості соляної кислоти, що може викликати відчуття тяжкості в шлунку, метеоризм і нудоту.
Таким чином, біологічно активна добавка Food Enzymes заповнює дефіцит основних ферментів, рекомендується для застосування не тільки хворим, а й здоровим людям, особливо літнього віку, застосовується при різних ферментопатіях, анацидному і гипацидному гастриті, дискінезіях жовчних шляхів, алергічних захворюваннях, дисбактеріозах. Одна капсула допоможе перетравити не менше 30 г білка, 30 г вуглеводів і 20 г жирів.
Застосування:
Дорослим - по 1-2 капсулі 3 рази на день під час їжі. Тривалість прийому 3-4 тижні. Зберігати в сухому, прохолодному, захищеному від світла місці.
Склад:
1 капсула: Бромелайн - 50 мг. Бетаїн гідрохлорид - 162 мг. Ліпаза - 0,5 мг. Альфа-амілаза - 90 мг. Екстракт бичачої жовчі - 40 мг. Папаїн - 45 мг. Пепсин - 60 мг. Панкреатин - 22,5 мг. Протеазна активність - 300.000 од. в капсулі. Амілазна активність - 30.000 од. в капсулі. Ліпазна активність - 15.000 од. в капсулі. Інші інгредієнти: мікрокристалічна целюлоза (рослинне волокно), діоксид кремнію, желатин, вода.
Протипоказання:
Індивідуальна непереносимість продукту. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.